Yandex.Metrica
Hoşgeldin! Lütfen giriş yap ya da kayıt ol.

Gönderen Konu: nirvana yenilenme süreci hk.  (Okunma sayısı 773 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı eVerY

  • *
  • İleti: 676
  • Cinsiyet: Bay
nirvana yenilenme süreci hk.
« : 14 Eylül 2017 17:40:15 »
arkadaşlar, bir süredir nirvana'da ki durgunluğun herkes farkındadır. üst yönetim olarak pasifliğimizden dolayı platform ile fazla ilgilenemedik. bu sebeple, bu feci gidişe son vermeye karar verdim ve nirvana'ya el koyuyorum.

şaka bir yana, üst yönetimden ziyade @ahriman'ın pasif olması dolayısıyla bazı işlere el atmam zorunluluğu doğdu ve tabii ki @ahriman'ın da bilgisi dahilinde web sitemizde düzenlemeler yapıyor ve yeni sunucu projeleri geliştiriyorum. yeni projeleri ilerleyen zamanlarda açıklayacağım ancak, bir süredir forum üzerinde, @Caner ile birlikte geliştirme ve optimizasyon çalışmaları yapıyoruz. alt yapıda pek çok şeyi daha olgun hale getirdik ve getiriyoruz. bu süreç içerisinde ara ara forumu kapatıyoruz, ara ara ise forumda bazı hatalar meydana geliyor. kapatacağımız saatleri mümkün oldukça online üye sayısının en az olduğu zamanlarda yapmaya çalışsak bile karşılaşacağınız kapanma ve aksaklıklar için kusura bakmayın.

sa:mp sunucusunun durumu:
sa:mp sunucusunu kapatmayı düşünmüyorum. ancak her hangi bir geliştirme yapmayı da düşünmüyorum. client'in internet tab sorunu düzelene kadar, sa:mp sunucumuzu diğer sunucuların yanında, anı ve arada toplanma amacıyla, bir anıt olarak aktif tutacağız. zaten bir süredir uygulamanın böyle olduğu ve olacağını bazı üyelerimizle konuştuk. anı olması sebebiyle ara ara mod değiştirip, belirli bir sıra olmaksızın, kullandığımız tüm modları aktif ediyoruz. dediğim gibi, internet tab düzelene kadar sa:mp sunucusunun pozisyonu maalesef böyle olmak zorunda.

cs:go sunucusunun durumu:
cs:go sunucusu aktifliğini koruyor, şuan bazı oyuncuların erişiminde problem yaşanabiliyor, o konunun üzerinde çalışıyoruz. cs:go sunucusunu geliştirmek için çalışmalarımız devam edecek.

yeni sunucular ve nirvana'nın geleceği
nirvana'nın geleceği için yeni oyun sunucuları açılacak, ancak farklı hedefler de konuldu. şimdilik detay vermek istemiyorum ama her gün bunlarla ilgili çalışmalar yapıldığını bilmenizi istiyorum.

bir rica:
aranızda grafik işinden anlayanların bana ulaşmasını istiyorum. bir takım çalışmalara ihtiyacımız olacak. bu arada, elinizde daha önce nirvana ile ilgili yapılmış grafik çalışmaları varsa bunların psd'sini de bana ulaştırabilirsiniz. grafik, zayıf olduğum bir konu olduğu için bu konuyu özellikle rica ediyorum.


5 eylül'e kadar aktif olamayabilirim.

yayındaki testler: BMW 5.20i, Nissan Qashqai Tekna Executive, [url=

Çevrimdışı Apsethus

  • Önceki Nick : thenight
  • *
  • İleti: 1746
  • Cinsiyet: Bay
  • I'm just an ordinary graphic designer.
Ynt: nirvana yenilenme süreci hk.
« Yanıtla #1 : 14 Eylül 2017 22:14:56 »
Grafik konusunda yardım etmek isterdim fakat herkesin de bildiği gibi malum üniversiteye başlama, alışma aşamasındayım şu an fakat ilerleyen zamanlarda durumum düzelirse grafik konusunda kadrolu olarak nirvana ekibine katılmayı düşünüyorum fakat dediğim gibi şu sıralar yardımda bulunamayacağım maalesef.

Nirvana ile ilgili grafikler varsa büyük ihtimal ya Nirvananın sosyal medya hesaplarında vardır ya da Grafik tasarım bölümündeki çalışmalar vardır. Şu ana kadar psd tutan olacağını sanmıyorum.